Захисти дисертацій за спеціальністю 072 “Фінанси, банківська справа та страхування”

Shares

18 серпня 2023 року на засіданні разових спеціалізованих вчених рад у Державному університеті «Житомирська політехніка» відбулись успішні захисти дисертацій за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Анастасія ПЕТРУК – аспірантка (PhD) кафедри фінансів та цифрової економіки Державного університету «Житомирська політехніка». Науковий керівникПетрук Олександр Михайлович, доктор економічних наук, професор. Тема дисертаційного дослідження: «Фінансова стабільність комерційних банків з урахуванням операцій з похідними фінансовими інструментами».

Аліна ДОМАНЧУК – аспірантка (PhD) кафедри фінансів та цифрової економіки Державного університету «Житомирська політехніка». Науковий керівникВиговська Наталія Георгіївна, доктор економічних наук, професор. Тема дисертаційного дослідження: «Управління фінансами страхових компаній в контексті реалізації страхового інтересу».

На підставі результатів голосування, разові спеціалізовані вчені ради присудили Петрук Анастасії Олександрівні та Доманчук Аліні Ігорівні ступінь доктора філософії з галузі знань «Управління та адміністрування» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Вітаємо аспірантів з отриманням наукового ступеня та бажаємо реалізації наукового потенціалу!

Кафедра фінансів та цифрової економіки висловлює подяку керівництву Державного університету «Житомирська політехніка» за всебічне сприяння та підтримку аспірантів на всіх етапах написання дисертаційного дослідження!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */