Участь аспіранта кафедри екології та природоохоронних технологій Іллі Циганенка-Дзюбенка на засіданні Ради молодих учених при МОН

Shares

16 серпня відбувся захід «Вплив воєнних дій на довкілля в Україні та зелене відновлення. Екоцид: шлях до міжнародного визнання», ініційований Радою молодих учених при МОН України та Верховною Радою України, метою якого було обговорення поточної ситуації в частині можливої шкоди та збитків, нанесених довкіллю України внаслідок агресії рф, а також 8 пункту Формули миру Президента України – негайний захист довкілля та протидія екоциду.

На заході брали участь молоді вчені з багатьох наукових та освітньо-наукових установ України. На заході були присутні: Олександр Краснолуцький, перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Юлія Овчинникова, народний депутат України, голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об’єктів природно-заповідного фонду Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування та Олеся Ващук, голова Ради молодих учених при МОН України.

На заході аспірант кафедри екології та природоохоронних технологій Ілля ЦИГАНЕНКО-ДЗЮБЕНКО виступив із доповіддю “Гідрохімічний статус пост-мілітарних гідроекосистем с. Мощун, Київської області”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */