До уваги вступників на магістратуру! Реєстрація на додаткову сесію ЄВІ / ЄФВВ!

Shares

Вступники, які не встигли зареєструватися для проходження магістерських випробувань, матимуть змогу це зробити в додатковий період реєстрації – з 12 до 14 липня 2023 року.

Реєстрацію осіб, які бажають узяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ) та не реєструвалися на основну сесію, здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти очно (за умови особистої присутності вступника) та/або дистанційно.

Для певних категорій зареєстрованих вступників у період із 3 до 16 серпня 2023 року буде проведено додаткову сесію ЄВІ / ЄФВВ. Участь у ній мають право взяти ті, хто:

  • не встиг зареєструватися для участі в ЄВІ/ЄФВВ під час основного періоду реєстрації;
  • зареєструвався для участі в основній сесії, проте з певних поважних причин не зміг взяти участі в тестуванні, не зміг розпочати або завершити виконання завдань вступного випробування.

Звертаємо увагу!

ЄВІ є обов’язковими для вступу на навчання в магістратуру за всіма спеціальностями!

ЄФВВ є обов’язковим для вступу на навчання в магістратуру за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» та спеціальністю 081 «Право»!

У разі, якщо Ви будете реєструватися особисто в приймальній комісії, Вам необхідно підготувати пакет документів та звернутися в аудиторію 109 університету.

У разі, якщо реєструватися будете дистанційно, виконуйте наступні кроки.

Крок 1. Підготуйте пакет необхідних документів.

Заповнена та підписана вами заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка.

На заяві має бути ваш особистий ПІДПИС! Тобто заява має бути підписана вами!

Зразки для бакалаврів-випускників 2023 року

Зразки для бакалаврів-випускників попередніх років

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати населений пункт, у якому бажає пройти ЄВІ та/або ЄФВВ та надсилає скановані копії наступних документів.

  1. Документ, що посвідчує особу.
  2. Облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків).
  3. Довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО)
  4. Документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках).
  5. Медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).

Крок 2. Надішліть на електронну адресу приймальної комісії  Житомирської політехніки vstup@ztu.edu.ua скановані копії або фотокопії вищезазначених реєстраційних документів.

Всі документи мають бути прикріплені окремими файлами!

У темі листа обов’язково необхідно зазначити назву факультету, який закінчуєте та своє прізвище, ім’я, по батькові.

У тексті листа обов’язково необхідно зазначити прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Крок 3. Отримайте відповідь від приймальної комісії та екзаменаційний листок.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа та реєстраційної картки на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті для перевірки внесеної інформації. У разі виявлення в екзаменаційному листку помилок вступник має звернутися до приймальної комісії.

Оригінал екзаменаційного листка отримується в приймальній комісії особисто або може бути надісланий через відділення Укрпошти або «Нової пошти», зазначене в заяві-анкеті (за рахунок коштів учасника ЄВІ/ЄФВВ).

Якщо бланк екзаменаційного листка не надійшов на адресу, зазначену в анкеті, за два тижні до початку проведення ЄВІ/ЄФВВ вступник має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Якщо ж під час перевірки документів буде встановлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Крок 4. Кабінет вступника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Крок 5. День складання ЄФВВ та ЄВІ.

Для складання ЄФВВ та ЄВІ вступник має обов’язково мати при собі:

  • документ, що посвідчує особу (який був використаний ним при реєстрації на ЄФВВ та ЄВІ)
  • екзаменаційний листок (оригінал з мокрою печаткою приймальної комісії університету або роздрукована сканована копія)
  • запрошення-перепустку (роздруковану з Кабінету вступника).

Один коментар до “До уваги вступників на магістратуру! Реєстрація на додаткову сесію ЄВІ / ЄФВВ!”

 1. Чи є магістерське випробування для спеціальності 262 “Правоохоронна діяльність”?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */