Shares

Протягом 12-14 травня 2023 року у Полтаві  проходив Кубок України з веслування на човнах «Дракон» (III ранг), змагання проводилися на човнах типу D-22, на дистанціях 2000 м., та 200 м.

У змаганнях віковою категорією від 19 і старше взяли участь студенти та викладач Державного університету “Житомирська політехніка”: Форманюк Анна (студентка факультету гірничої справи, природокористування та будівництва), Брежнєв Віталій (студент факультет бізнесу та сфери обслуговування), Мороз Дмитро (студент факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, мехатроніки і робототехніки) та викладач кафедри фізичного виховання та спорту Гресь Марина.

Можемо впевнено сказати, що ці змагання стали бронзовими для представників університету.

Результати змагань:
3 місце – жіночий клас 2000 м. (Гресь Марина, Форманюк Анна).
2 місце – жіночий клас 200 м. (Гресь Марина, Форманюк Анна).
3 місце – змішаний клас 2000 м. (Гресь Марина, Брежнєв Віталій, Мороз Дмитро).
3 місце – змішаний клас 200 м. (Гресь Марина, Форманюк Анна, Брежнєв Віталій, Мороз Дмитро).

Вітаємо наших спортсменів із бронзовими медалями змагань! Нових спортивних звершень та переможних вершин!

Один коментар до “Здобутки представників Житомирської політехніки на Кубку України з веслування на човнах «Дракон»”