Науковці кафедри екології та природоохоронних технологій – учасники обласного екохабу «Війна і довкілля: вивчити, зрозуміти, зберегти»

Shares

19 квітня 2023 року в комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради відбувся обласний екохаб «Війна і довкілля: вивчити, зрозуміти, зберегти» організованого директором комунального закладу позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради, професором кафедри екології та природоохоронних технологій, д.п.н., Наталією БОРДЮГ.

Актуальна тема привернула увагу біля 200 учасників заходу – здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти, студентів, педагогів та науковців.

Привітали учасників екохабу

    • Володимир Вербицький, директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
    • Наталія Шевчук, заступник начальника відділу загальної середньої, дошкільної, інклюзивної та позашкільної освіти управління загальної середньої, дошкільної, інклюзивної, позашкільної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації;
    • Світлана Таргонська, головний спеціаліст відділу ОВД Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації.

У вітальних словах було зазначено, що надзвичайно важливо думати про майбутнє, про відновлення природних ресурсів – аналізувати, складати план дій, узгоджувати позиції.

Наслідки військової агресії рф для лісів України та можливі шляхи відновлення лісових насаджень окреслила к.с.-г.н., доцент кафедри екології та природоохоронних технологій, Тетяна КУРБЕТ.

Гідрохімічний статус пост-мілітарних водних екосистем Бучанського району Київської області висвітлив Ілля ЦИГАНЕНКО-ДЗЮБЕНКО, аспірант, асистент кафедри екології та природоохоронних технологій.

Відновлення екосистем, постраждалих у результаті збройної агресії російської федерації, буде тривати не одне десятиріччя, тому досить важливим є залучити дітей та молоді до вивчення цих проблем, щоб допомогти у післявоєнному відновленню рідної України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */