Команда Житомирської політехніки – срібний призер Першого дивізіону Відкритого чемпіонату міста Житомира з футзалу

Shares

12 березня 2023 року у ФОК Динамо завершився Відкритий чемпіонат міста Житомира з футзалу серед чоловічих аматорських команд сезону 22/23. За результатами 18 матчів, команда Житомирської політехніки з футзалу – срібний призер Першого дивізіону чемпіонату! Університетська команда повертається наступного сезону в Елітний дивізіон чемпіонату! Воротар команди Денис Машков, студент факультету бізнесу та сфери обслуговування, став кращим воротарем Першого дивізіону чемпіонату!

Недільна гра для команди була вирішальною. З чемпіоном цього сезону ФК Пулини Житомирській політехніці потрібна була лише перемога. Проте вже на 1й хвилині гри команда пропустила гол від суперника. 1:0. Через тринадцять хвилин команда суперника подвоїла свою перевагу. 2:0. Емоції наростали, вболівальники підганяли команди грати в яскравий, атакувальний футзал. Нарешті на 16й хвилині Денис Гриневич забив перший гол Житомирської політехніки в цій грі. 2:1 На 22й хвилині Роман Сотник зрівняв рахунок. 2:2. ФК Пулини мали можливість вийти вперед, проте їх гравець не реалізував десятиметровий удар. А на радість нашим вболівальникам, команда Житомирської політехніки дотисла суперника і на останній хвилині гри (27 хв) Артем Лозовий приніс команді перемогу! 2:3 – остаточний підсумок гри!

Перемога була потрібна, перемога командою футзалістів університету була здобута! Команда її виборола у боротьбі та чесно заслужила своєю грою! Дякуємо кожному гравцеві, тренерам, спонсорам! Дякуємо ректору університету Віктору Євдокимову за підтримку! Дякуємо команді, що не зупинилась, а продовжила грати у свою гру. Ви такі різні: наші студенти, випускники, спортсмени, футзалісти, які в задоволення грають за команду університету в футзал!

Срібними призерами у складі команди стали: Березовський Дмитро, Бондар Олександр, Гвоздь Андрій, Гвоздь Сергій, Гордеєв Антон, Городнюк Вадим, Гриневич Денис, Гурманчук Богдан, Довбиш Ярослав, Іщук Олександр, Іщук Олег, Лозовий Артем, Машков Денис, Панасюк Андрій, Попов Кирило, Свістельник Олександр, Скалацький Едуард, Сотник Роман і Стукал Руслан!

Голи за команду протягом сезону забивали Гурманчук Богдан – 12, Гриневич Денис – 8, Гвоздь Андрій  та Сотник Роман по 7 голів, Стукал Руслан – 6, Скалацький Едуард – 5, Лозовий Артем – 3, Березовський Дмитро, Гордеєв Антон, Довбиш Ярослав, Попов Кирило по 2 голи.

Вітаємо зі спортивним здобутком Житомирську політехніку і з оптимізмом зустрічаємо наступний сезон!