Вебінар «Успішне працевлаштування: шлях від резюме до співбесіди» від проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України»

Shares

Сучасному ІТ-фахівцеві окрім професійних навичок (hard  skills) дуже важливо мати так звані «м’які навички» (soft skills) – навички спілкування англійською мовою, навички комунікації, публічних виступів,  лідерства,  роботи у команді, управління часом, самонавчання тощо.

Безумовно, що ці навички формуються в університетах у межах відповідних освітніх програм, але їх рівень значно підвищується, якщо до формування у той чи інший спосіб долучаються основні стейкхолдери – представники ІТ-бізнесу.

Одним із стейкхолдерів, з яким Житомирська політехніка налагодила тісну продуктивну співпрацю, є проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України». У межах проєкту університетські здобувачі вищої освіти вже використовують можливості кіберполігону компанії RangeForce, а викладачі долучаються до заходів, які спрямовані на оновлення та покращення освітніх програм спеціальностей галузі 12 «Інформаційні технології».

Ще одним кроком співпраці став вебінар «Успішне працевлаштування: шлях від резюме до співбесіди», який було організовано та проведено проєктом на платформі Google Meet 31 січня 2023 року.

До цієї події долучилося більше ста студентів і викладачів українських університетів – учасників проєкту. Серед них значна частина ─ студенти Житомирської політехніки, які навчаються на бакалаврських і магістерських освітніх програмах «Кібербезпека» та «Комп’ютерна інженерія».

На вебінарі було представлено доповіді:

    • Секрети написання успішного резюме та як дійти до співбесіди (Марина Кореневська, керівник відділу HR та ректрутингу AppReal).
    • Як написати мотиваційний лист? Принципи ділового спілкування (Валерія Дідик, менеджерка відділу з розвитку професійних навичок з кіберебезпки проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України»).
    • Фахова співбесіда: ключові питання від техліда (Олександр Адамов, консультант та керівник центру експертизи з кібербезпеки в Global Logic Ukraine, керівник науково-дослідної лабораторії NioGuard Security Lab).

Пані Марина поділилася своїм професійним досвідом опрацювання резюме та розповіла, на що потрібно звертати увагу при його написанні – починаючи з назви, формату файлу та мови написання і закінчуючи онлайновими сервісами, що допомагають формувати резюме. Крім того, доповідачка проаналізувала найпоширеніші помилки при створенні резюме.

Пані Валерія представила ще один важливий елемент процесу працевлаштування, а саме мотиваційний лист. Доповідачка розповіла про причини доцільності написання листа, навела його оптимальну структуру та зв’язок з резюме. Також пані Валерія зупинилася на питанні організації коректного та ефективного ділового спілкування з HR-менеджерами ІТ-компаній та на питанні підготовки до співбесіди.

Пан Олександр поділився власним досвідом і досвідом колег із проведення технічних співбесід з претендентами на посади в компанії, що займаються питаннями кібербезпеки, розповів про основні вимоги до претендентів, навів приклади питань, які задаються на технічних інтерв’ю.

Протягом вебінару слухачі мали можливість поставити свої питання як онлайн, так і в чаті, а доповідачі дали ґрунтовні професійні відповіді.

Щира подяка представникам проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» Марині Євдокименко та Валерії Дідик за організацію та проведення такого цікавого та надзвичайно корисного заходу.

P.S.  Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» організовуватиме подібні події щомісяця, будь ласка, слідкуйте за оголошеннями та долучайтеся.

P.P.S. Посилання на запис вебінару можна отримати за запитом до університетського координатора проєкту.

Координатор проєкту
USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України»
від Житомирської політехніки,
завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки,
к.т.н., доцент Андрій ЄФІМЕНКО
Контакти:
E-mail: yefimenko.andrii@gmail.com,
+38(067)388-76-17 (+Телеграм, +Viber, +Signal).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */