Студент Житомирської політехніки Нікіта Зелінський – срібний призер Чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА

Shares

Протягом 24-28 вересня 2022 року у м. Тбілісі (Грузія) відбувся Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА. За результатами змагань, Національна збірна команда України посіла 2 командне місце: 6 золотих, 1 срібна та 3 бронзові медалі.

Срібло Чемпіонату Європи у ваговій категорії серед чоловіків 56,7 кг виборов ЗЕЛІНСЬКИЙ Нікіта – студент 2 курсу спеціальності “Екологія” факультету гірничої справи, природокористування та будівництва (група ЕО-2мб) Державного університету “Житомирська політехніка”. Переможцем ж у даній ваговій категорії став також українець Анатолій Оськін. Бій земляків вийшов фактично рівним, але невелика перевага все ж відчувалася за суперником Нікіти – він і виборов золото смагань за рішенням суддів.

Вітаємо Нікіту та Національну збірну України зі спортивними здобутками! Дякуємо за вашу цілеспрямованість та жагу до перемоги! Міцного здоров’я та нових  спортивних вершин!