Відкриття весняного семестру 2022 року проекту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему»

Shares

19 лютого 2022 року в ГС “Дім ветерана” відбулося відкриття весняного семестру проекту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему».

У Житомирі партнерами проекту є Державний університет «Житомирська політехніка» та Громадська організація «Центр конверсії та професійної адаптації», які спільно здійснюватимуть професійну перепідготовку за програмою «Організація власного бізнесу» та соціальну адаптацію 26 слухачів – військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх сімей і сімей загиблих з подальшим сприянням їхньому працевлаштуванню та відкриттю власного бізнесу.

Проект є соціальним і участь в ньому є безкоштовною.

З вітальним словом виступила координаторка проекту “Норвегія-Україна” від Міжнародного фонду соціальної адаптації Ольга Філіна, відповідальна за організацію освітнього процесу у Житомирській політехніці Ірина Жиглей, психолог проекту Наталія Харитонова.

Відразу після офіційного відкриття з групою розпочався перший тренінг-знайомство «Впевнений старт», який проводився психологом проекту Наталією Харитоновою.

Учасники, які прагнуть започаткувати власну справу, або працювати, як самозайнята особа, отримали нагоду ближче познайомитись між собою, отримали підтримку учасників проекту, навчилися чути і бути почутим.

Після психологічного тренінгу, слухачі познайомилися із Ксенією Лавріною, головою Житомирської жіночої бізнес асоціації, випускницею міжнародної академії жінок-підприємниць, власницею бренду “клуб Супермама”, співвласнецею приватного садочку “тато Фея”, ментором та експертом, яка провела наступний тренінг на тему: “Чого я хочу та чому я досі цього не маю?”. Метою тренінгу було зрозуміти себе  тут і зараз. Чого я хочу в дійсності? Що мене зупиняє? Помилки підприємця-початківця!

Підтримати слухачів та поділитися своїми враженнями від участі у проекту «Норвегія-Україна», прийшли випускники попередніх семестрів Ліля Беспавла та Марина Орлик.

Також перед слухачами виступив Весельський Ярослав – керівник «Центру соціальної допомоги учасникам АТО/ООС та їх сім’ям, ВПО та їх сім’ям, сім’ям загиблих при виконанні службових обов’язків» Житомирського міського центру соціальних служб міської ради. В ході розмови зі слухачами було висвітлено проблемні питання щодо соціальної і професійної реадаптації військовослужбовців, звільнених у запас, ветеранів та членів їх сімей до умов цивільного життя.

І на завершення продуктивного дня, слухачів привітала з початком навчання Маргарита Сіранчук, в.о. директора Агенції регіонального розвитку Житомирської області.

Висловлюємо вдячність команді, яка координує проект «Норвегія-Україна» від університету та ГО «Центр конверсії та професійної адаптації».

Особливу вдячність висловлюємо Міжнародному фонду соціальної адаптації, Володимиру Рубцову за можливість продовжувати активну роботу в напрямку професійної реадаптації учасників АТО/ОСС, членів їх сімей.

Разом ми робимо дійсно актуальну та добру справу. Миру, добра та процвітання нашій Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */