Діджитал-дисципліни у програмах підготовки економістів та міжнародників Житомирської політехніки

0Shares
0

Перший проректор Державного університету «Житомирська політехніка» Оксана Олійник, завідувачка кафедри цифрової економіки та міжнародних економічних відносин Катерина Шиманська та доценти кафедри Юлія Богоявленська та Віталій Бондарчук взяли участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції “Digitalization of the Economy as a Factor af Sustainable Development”, що проходила 25-26 травня 2021 р. Конференція була організована та проведена за участю DigEco та Erasmus+.

Представники університету брали участь в конференції як учасники проєкту Erasmus+. В рамках роботи проекту передбачено розробку та імплементацію в навчальний процес на магістерських програмах «Економіка» та «Міжнародні економічні відносини» 13 навчальних курсів за програмою Erasmus+, зокрема:

– Блокчейн, управління інноваціями та технології;

– Цифрові бізнес-моделі;

– Аналіз великих даних та бізнес-аналітика;

– Аналіз великих даних у галузі фінансів;

– Гнучке управління проектами;

– Цифрова ефективність у бізнесі та економіці;

– Цифровий маркетинг у дії;

– Аналіз даних для маркетингу;

– Управління великими даними;

– Дизайн мислення;

– Цифрова грамотність;

– Інформаційне підприємництво в дії;

– Fintech у банківській справі, страхуванні та управлінні активами.

Нові дисципліни будуть впроваджені в університеті уже з 2021-2022 навчального року для студентів спеціальності «Економіка» та окремі дисципліни для спеціальності «Міжнародні економічні відносини» в рамках проєкту Erasmus+. Вони спрямовані на отримання навичок щодо управління інноваціями, блокчейну та технологій, управління активами, цифрового маркетингу у дії, процесу творчого вирішення проблем, оволодіння цифровими технологіями для удосконалення бізнес-процесів організації, роботи з великими даними.

Значною перевагою у вивченні цих діджитал-дисциплін є високий рівень та широкий спектр отримання нових знань, які студенти здобувають у ході навчання. Студенти отримають практичні навички на користь розвитку бізнес-компетенцій, які в подальшому будуть реалізовувати не тільки в межах проєктів, але й в професійному досвіді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *