Заступник Міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук відвідав Житомирську політехніку

22 вересня 2020 року до Державного університету “Житомирська політехніка” з робочим візитом завітали заступник Міністра освіти і науки України Гарбарук Ігор Миколайович та заступник Голови Житомирської обласної державної адміністрації Рогова Віра Борисівна.

Наші гості поспілкувалися з проректорами університету щодо початку навчального року, основних проблем, що супроводжують його старт тощо. У продовження візиту, Ігор Миколайович та Віра Борисівна ознайомилися з матеріально-технічною базою університету, базовими технічними лабораторіями, лекційними аудиторіями.

Керівник Центру розвитку професійної кар’єри університету Юлія Богоявленська окреслила основні напрями роботи центру, а також познайомила гостей з досягненнями нашого Стартап клубу.

Керівник студентської наукової лабораторії MechLab Ярослав Козяр та його команда для гостей провели екскурсію Інтерактивним музеєм науки і технологій «Політехнік». Музей розміщується на базі відремонтованого приміщення бібліотеки Житомирської політехніки та вже активно наповнюється експонатами,  що створюються руками студентів. Головне завдання даного проекту –  –  пробудити інтерес школярів та студентів до науки та навчання, показати науку цікавою, зрозумілою і видовищною,  продемонструвати, що навіть найскладніші наукові завдання можуть бути захоплюючими. Гості уважно роздивилися вже готові експонати за тематичними напрямами: механіка, оптика, електрика, логіка, акустика та магнетизм.

Під час екскурсії університетом, завітали гості й безпосередньо на пари та поспілкувалися зі студентами. Так, студенти-магістри з Казахстану, які навчаються за окремим міжнародним договором в процесі дискусії запитали заступника Міністра про можливість сприяння їм у проходженні практики відповідно до навчального плану їх підготовки (процес ускладнено карантинними обмеженнями). В ІТ-центрі університету, гості поспілкувалися зі студентами-філологами факультету публічного управління та права і завідувачем кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Єфіменком Андрієм Анатолійовичем. Андрій Анатолійович розповів гостям про особливості підготовки студентів даної спеціальності та використання у освітньому процесі можливостей мережевої академії Cisco.

У підсумку, отримали схвальні відгуки від Ігора Миколайовича та  Віри Борисівни про Житомирську політехніку, здобутки студентів та викладачів! Дякуємо за оцінку роботи нашого колективу, запрошуємо вас відвідати університет і в майбутньому!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *