Студент-першокурсник Житомирської політехніки Данило Марків – переможець Відкритого Кубку України з баскетболу 3х3

Shares

26 вересня 2020 року у місті Маріуполі відбувся Відкритий Кубок України з баскетболу 3х3. Для участі у змаганнях зареєструвались учасники  22 команд. Призовий фонд – 60 тисяч грн.

Переможцем турніру стала команда Профільтех Житомир (Сергій Юрченко, Дмитро Кравченко, Роман Дмитренко, Данило Марків). Команда з Житомира  перемогла у фіналі змагань маріупольську команду Єгор Крід – 21:20.

Вітаємо студента 1 курсу спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” факультету бізнесу та сфери обслуговування Державного університету “Житомирська  політехніка” Данила Марківа з вагомим спортивним здобутком! Подальших перемог!

Джерело, фото: офіційний сайт Федерації баскетболу України