Участь студентів ЖДТУ у Всеукраїнській акції “Чисті водойми – екологічно здорова країна”

0Shares
0

До Всесвітнього дня води Державним агентством рибного господарства України ініційовано Всеукраїнську акцію «Чисті водойми – екологічно здорова країна». Мета даного заходу – очистити береги водойм від сміття та покращити екологічний стан довкілля.

22 березня 2019 року студенти всіх факультетів Житомирського державного технологічного університету за підтримки Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області та допомогою представників Житомирського рибноохоронного патруля долучилися до даного заходу.

Студенти разом з викладачами прибирали прибережну смугу річки Тетерів поруч з університетом від провулку Річний до вулиці Шпаковської.

“Сьогодні, 22 березня – Всесвітній день води. В цей день в місті Житомирі проходила екологічна акція “Чисті водойми – екологічно чиста країна”. Так як я навчаюсь на еколога, це було моїм обов’язком взяти участь в прибиранні прибережної території річки Тетерів. Цей захід для нас став традиційним і він проходить щороку. Своїм прикладом ми повинні показувати оточуючим, що потрібно прибирати за собою сміття, яке, до речі, розкладається не один рік. Окрім неестетичний вигляду місцевості, сміття звичайно забруднює навколишнє природне середовище. Особисто мені неприємно приходити на відпочинок до річки, коли там розкидане сміття, є неприємний запах, тобто безпосередньо немає де відпочити. Тому до проблеми боротьби зі сміттям потрібно закликати й долучати всіх! Ми повинні дбати про навколишнє середовище, тому що цим ми забезпечуємо наше майбутнє!” 

Віта Шомко, студентка 4 курсу ГЕФ, група ЕО-35

Висловлюємо щиру подяку за допомогу та небайдужість ВСІМ студентам, кураторам, які долучилися до даної акції!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *