Житомирський державний технологічний університет придбав 100 сучасних комп’ютерів для підвищення якості освітнього процесу

За результатами тендерних закупівель Житомирський державний технологічний університет придбав 100 комп’ютерів сучасної конфігурації для підвищення якості освітнього процесу, що дозволить облаштувати додатково 8 нових лабораторій.

На всіх факультетах університету, за усіма спеціальностями вивчаються базові та спеціалізовані програмні продукти, що дозволяє здійснювати високу фахову підготовку спеціалістів. Зокрема, на факультеті інформаційно-комп’ютерних технологій навчається більше 1500 студентів на спеціальностях: «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерна інженерія», «Кібербезпека», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», «Телекомунікації та радіотехніка», «Біомедична інженерія» та «Інформаційні системи і технології». Одним з пріоритетних питань розвитку університету є покращення матеріальної бази та створення сучасних лабораторій.

Наприкінці минулого року для лабораторій гірничого-екологічного факультету придбано нове лабораторне обладнання. Для напряму Маркшейдерія придбано: Лазерна рулетка NivelSystem DM-120 (відстані до 120м); Оптичні нівеліри SOKKIA B30A/B40A (клас точних нівелірів, SOKKIA – японський виробник геодезичних приладів); Геодезичні рулетки на 30м. Для напряму гірництво: Гідравлічний прес зусиллям на 10 тон; Відеокамера для мікроскопа на 5.0 mPix. Для напряму екологія: Детектор горючих газів GM8800A; pH метер МР-103; Ексикатор.

Також перспективним напрямом розвитку освітніх програм технологічного університету є робототехніка, за для розвитку якого придбано два роботи для спеціалізованої лабораторії.

Нагадаємо, Житомирський державний технологічний університет єдиний вищий навчальний заклад в області, якій пройшов процедуру сертифікації та отримав Сертифікат якості ДСТУ ISO 9001:2015.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *