Поїздки студентів ЖДТУ на ДП «Баранівське ЛМГ», «Organic Milk» і ТОВ «Еко Нова»

Shares

Студенти гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету за ініціативи кафедри екології та при підтримці профкому ЖДТУ здійснили ряд поїздок на підприємства області.

Зокрема, разом із викладачами вони відвідвідали підприємство із виробництва органічної продукції «Organic Milk» в м. Баранівка. У рамках екскурсії ознайомились з технологією виробництва, процесом  очищенням повітря, стічних вод на підприємстві.  По завершенню  зустрічі студенти ЖДТУ могли продегустувати органічну молочну продукцію.

Також студенти ГЕФу побували на ТОВ “Еко Нова” – підприємстві з утилізації небезпечних відходів та переробки тари, а ще практично ознайомились з технологією утилізації відходів.

Зустрічали студентів Житомирського державного технологічного університету і в цехах деревообробки та на складах державного підприємства «Баранівське ЛМГ».

Мета поїздки – вивчення технології деревообробки на підприємстві, ознайомлення з повним комплексом лісогосподарських робіт.

Студенти  побачили систему транспортування і умови зберігання сировини у цеху переробки, а у цеху деревообробки  практично вивчали сучасне деревообробне обладнання.

Головний інженер підприємства розповів про прийоми роботи на вищезгаданому обладнанні та  продемонстрував технічні умови експортних пилозаготовок.

Крім цього, студенти ЖДТУ відвідали цех по підготовці до роботи та заточці стрічкових пил, вивчили роботу обладнання з видалення опилок у цеху.

Після цього, поїхали до лісівництва, де  лісничий  показав процес заготівлі деревини на ділянці головного користування, ознайомив з тим, як відбувається лісовідновлення на ділянці після завершення рубки.

Наприкінці практики для студентів було проведено екскурсію по території адмінбудівлі та розсаднику та вольєру лісництва.

Лісничий  поділився зі студентами  інформацією про те, як ведуть господарство лісівники, показав розсадник, теплицю, дендропарк, розповів про усі види декоративних рослин з великого біорізноманіття тих, що ростуть на території лісництва.

Під кінець зустрічі студенти ЖДТУ разом з працівниками лісництва вирішили допомагати один одному,  підтримавши акцію  «Збережи дерево».

 

Прес-служба Житомирського  державного технологічного  університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */