Засідання секцій гуманітарних наук в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої Дню науки

В Житомирському державному технологічному університеті в рамках Всеукраїнської науково-практичної on-line конференції аспірантів, молодих учених та студентів, присвяченої Дню науки, відбулося засідання секцій гуманітарних наук.

Протягом 10-12 травня 2016 р. в Житомирському державному технологічному університеті в рамках Всеукраїнської науково-практичної on-line конференції аспірантів, молодих учених та студентів «Інновації в економіці», присвяченої Дню науки, відбулося засідання 16 секцій. Вагомим напрямком в роботі даної конференції був гуманітарний, який представляли три секції: «Історія України. Релігієзнавство», «Філософія. Психологія. Політологія» та «Педагогіка. Філологічні науки». Засідання відбулося 12 травня 2016 р. в аудиторії 227 (початок о 12.40). Здійснював керівництво зазначеними секціями завідуючий кафедри гуманітарних і соціальних наук ЖДТУ, доктор філософських наук, професор Муляр В. І. Він виступив зі вступним словом, після чого були заслухані дослідження викладачів та студентів. Усі доповіді були опубліковані у збірнику конференції.

Проведення таких конференцій в ЖДТУ є щорічною гарною традицією, яка спонукає студентів, аспірантів, викладачів до нових наукових пошуків.

One thought on “Засідання секцій гуманітарних наук в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої Дню науки”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *