Під час Міжнародної конференції у ЖДТУ науковці із п’яти країн обговорювали проблеми розвитку облікової науки

У Житомирському державному технологічному університеті 6-7 листопада відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток бухгалтерського обліку, економічного аналізу та аудиту у ХХІ-му столітті»,   до роботи  в якій приєдналося близько 200  учасників з України, Білорусі, Молдови, Польщі та Великобританії.

Усіх присутніх на заході вітали ректор ЖДТУ Петро Мельничук, проректори  – Віктор Євдокимов та Оксана Олійник, а також декан факультету обліку і фінансів Олена Лаговська.

В рамках конференції  науковці взяли участь у пленарному засіданні і роботі секцій, а також під час круглого столу обговорили  «Проблеми підготовки наукових кадрів та фахівців з обліку і аудиту», де модераторами  виступили  д.е.н., проф. М.І. Бондар та д.е.н., проф. Л.В. Чижевська.

Основна  мета конференції  – дослідження актуальних проблем розвитку облікової науки в розрізі  кількох напрямів, серед яких: розвиток теорії бухгалтерського обліку в умовах інтеграції економічних наук; сучасний стан і проблеми розвитку облікової методології на основі впровадження МСФЗ; сучасні напрями розвитку бухгалтерської звітності; нові концепції управлінського обліку та їх роль в системі управління суб’єктом господарювання; актуальні проблеми теорії і практики аудиту; обліково-аналітичне забезпечення фінансового менеджменту суб’єкта господарювання; обліково-аналітичне забезпечення управління фінансово-економічною безпекою суб’єкта господарювання.

Варто відзначити, що Міжнародну науково-практичну конференцію організували співробітники факультету обліку і фінансів Житомирського державного технологічного університету спільно зі своїми українськими і закордонними колегами.

Зокрема, допомогу в організації та проведенні зустрічі надали Білоруський державний економічний університет (Білорусь), ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Львівська комерційна академія, ННЦ «Інститут аграрної економіки» НААНУ (м. Київ), Полоцький державний університет (Білорусь), Сопотська Вища Школа (Польща), Тернопільський національний економічний університет, Ченстоховський технологічний університет (Польща).

 

Прес-служба Житомирського державного технологічного університету

2 thoughts on “Під час Міжнародної конференції у ЖДТУ науковці із п’яти країн обговорювали проблеми розвитку облікової науки”

  1. Просьба уточнить, издавался ли по итогам конференции сборник материалов. Если издавался, как с ним можно ознакомиться?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *