Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у ЖДТУ

У 2015 році, як і в попередньому 2014 році, Житомирський державний технологічний університет є пунктом тестування Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти для проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Тому 21 березня 2015 року у ЖДТУ (пункт пробного тестування № 42) було проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, а 28 березня 2015 року – з математики і фізики.

Пробні зовнішні незалежні оцінювання пройшли в умовах максимально наближених до реальних вступних тестувань ЗНО-2015, перше з яких – з української мови та літератури відбудеться вже 24 квітня 2015 року, а наступні – в червні цього ж року.

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мали реальну можливість ознайомитися з процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання, із зразками матеріалів завдань, з розрахунком часу виконання тестової роботи і т.д.

По закінченні пробного зовнішнього незалежного оцінювання кожен учасник отримав інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів і мав змогу підрахувати загальний бал отриманий під час пробного тестування

Житомирський державний технологічний університет бажає учасникам пробного тестування успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання у квітні та червні 2015 року і радий буде бачити всіх у своїх аудиторіях як студентів ЖДТУ.

1

Пробний пункт тестування № 42 – ЖДТУ поки що зачинений. Він відкриє свої двері для учасників о 10 годині 15 хвилин.

Учасники пробного ЗНО в очікуванні його початку.

4 5 7

Час пропуску в корпус ЖДТУ настав і учасники пробного тестування поспішають зайняти свої місця в аудиторіях університету.

1211109813 14

До початку пробного зовнішнього незалежного оцінювання залишились лічені хвилини. Його учасники у напруженому очікуванні старту тестування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *