Довготермінові підготовчі курси ЖДТУ

Оголошується набір слухачів на довготермінові підготовчі курси ЖДТУ

Оголошується набір слухачів на довготермінові підготовчі курси ЖДТУ з математики, української мови та літератури, історії України, біології, фізики, хімії, географії та іноземної мови. На курсах здійснюється підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання та проводяться консультації зі вступу у вищі навчальні заклади України.За результатами підсумкової атестації слухачі підготовчих курсів мають можливість додатково отримати до 20 балів, які зараховуються при вступі на навчання до ЖДТУ для здобуття ОКР “бакалавр” за технічними та природничими напрямами підготовки.Підготовка здійснюється для жителів міста Житомира, міст і сіл Житомирської області та інших областей України.Початок занять з 1 жовтня 2014 року.Запис на підготовчі курси ЖДТУ проводиться за адресою: м. Житомир, вул. Чуднівська 103, кімната 100. Телефон (0412) 24-14-27, (067) 411-32-95.

14 коментарів до “Оголошується набір слухачів на довготермінові підготовчі курси ЖДТУ”

 1. яка максимальна кількість предметів? бо три пари на день( суботній варіант) а ЗНО потребує 4.

  1. На курсах будуть вивчатися українська мова та літерітура ( два окремих предмета), математика і один предмет за вибором (історія України або фізика або географія або англійська мова )

 2. Суботні курси коштують 2114 грн. за весь курс навчання, а вечірні – 2506 грн.

  1. Запис на курси проводиться в каб.100 з 9.00 год. до 17.00 год., а в суботу з 9.00 год. до 13.00 год. Неділя вихідний.

  1. Усі напрями з факультету інформаційно-комп’ютерних технологій, з факультету інженерної механіки та з гірничо-екологічного факультету.

  1. Курси проводитимуться в центральному корпусі ЖДТУ за адресою Чуднівська 103.

 3. Так, запис на курси ще проводиться. Для запису потрібні паспортні дані та ідентифікаційний код одного з батьків, а також копію паспорта абітурієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *