Проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок

Відповідно до вимог Положення про проведення Міністерством конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, які виконуватимуться вищими навчальними закладами та науковими установами за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.06.2006 № 423, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 10.11.2006 та № 1196/13070, з метою підвищення наукового рівня фундаментальних досліджень, практичної цінності прикладних досліджень і розробок та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 26 квітня 2013 р. № 472

Н А К А З У Ю:

 1. Провести перший етап конкурсного відбору проектів фундаментальних досліджень та прикладних досліджень і розробок (далі – Конкурс), виконання яких розпочнеться у 2014 році за рахунок коштів державного бюджету за кодом програмної класифікації видатків 2201040 до 15 червня 2013 р.
 2. Створити комісію з конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок у складі:
  Голова – Олійник Оксана Вікторівна, д.е.н., професор,
  заступник – Євдокимов Віктор Валерійович, д.е.н., професор,
  Панішев Анатолій Васильович, д.т.н., професор,
  Москвін Павло Петрович, д.ф.-м.н., професор,
  Безвесільна Олена Миколаївна, д.т.н., професор,
  Манойлов В’ячеслав Пилипович, д.т.н., професор,
  Коваль Валерій Олександрович, д.ф.-м.н., професор,
  Полонський Леонід Григорович,

  Рудзінський Володимир Васильович,

  д.т.н., професор,

  д.т.н., професор,

  Петрук Олександр Михайлович,

  Краснов Володимир Павлович,

  Вінічук Михайло Маркович,

  Райковська Галина Олексіївна,

  д.е.н., професор,

  д.с.-г.н., професор,

  д.б.н., професор,

  д.пед.н., професор,

  Муляр Володимир Ілліч, д.філос.н., професор,
  Тарасюк Галина Миколаївна, д.е.н., професор,
  Чижевська Людмила Віталіївна, д.е.н., професор,
  секретар – Горкуша Людмила Єреміївна науковий співробітник
 3. Сформувати тематику наукових досліджень і розробок відповідно до Переліку пріоритетних тематичних напрямів наукових досліджень і розробок вищих навчальних закладів та наукових установ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на 2012-2015 роки, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.06.2011 № 535 зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17.04.2012 № 472.
 4. При проведенні першого етапу Конкурсу спрямовувати тематику наукових досліджень і розробок на отримання наукових результатів конкурентоспроможних на світовому ринку та їх практичне застосування у навчальний процес, соціальну сферу, виробництво з метою ефективного використання бюджетних коштів.
 5. Завідувачам кафедр, керівникам наукових шкіл підготувати комплексні міжвузівські проекти, виконання яких заплановано Міністерством розпочати у 2014 р. за рахунок коштів державного бюджету.
 6. Керівникам наукових проектів до 15 червня 2013 р. представити проекти на конкурсний відбір у науково-дослідний сектор, каб. 211 секретарю комісії Горкуші Л.Є. Форму проекту отримати у каб. № 211.

Ректор університету
П.П. Мельничук

 

Проект наказу вносить перший проректор
О.В. Олійник

nakaz-150-zstu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *