Наукова робота у КНР

Запрошення на роботу від Університету Ву Хан Фан Джи Китайської Народної Республіки

Shares

Міжнародний освітній фонд імені Ярослава Мудрого має давні договірні стосунки з вищими навчальними закладами Китайської народної республіки.

Ву Хан Фан Джи університет м. Ву Хан запрошує на тимчасову роботу терміном на рік чи пів року кандидатів наук або докторів наук, які мають наукові напрацювання за такими напрямками: природничі науки, хімія, фізика та інші сфері, які мають відношення до будь-якого промислового виробництва.

Зарплата в рік становитиме приблизно 200 000 юанів (30 000 доларів США). Графік роботи можна скласти так, що весь річний об’єм роботи виконати за 6 місяців.

Учасники цього проекту не будуть викладати у ВУЗі, а займатимуться лише науковою роботою.

Знання китайської або англійської мови – не обов’язкове.

Вимоги до претендентів: вік не старше 55 років.

Необхідно подати такі документи:

 1. Копію диплома;
 2. Копію паспорта;
 3. Довідку з вищого навчального закладу про працевлаштування;
 4. Копію свідоцтв про наукові винаходи, наукові статті та інше;
 5. Інформацію про наукові дослідження, якими керував або в яких брав участь претендент;
 6. Копія грамот, нагород або інших відзнак.

Документи подаються до Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого за адресою: м. Київ, бульвар Марії Приймаченко, 6А.

Контактна особа – Саух Ольга Вікторівна, тел. 286-10-21; 284-72-72.

7 коментарів до “Запрошення на роботу від Університету Ву Хан Фан Джи Китайської Народної Республіки”

 1. Спасибо за информацию!
  Название унивеситета на английском не подскажете?
  м. Ву Хан = Ухань?
  Доброго
  Николай

  1. К сожалению, тут я Вам не смогу помочь. Сам искал информацию об этом ВУЗе, но ничего не нашел, и почему-то мне кажется, что все дело в неправильном переводе. На сайте НАН Украины размещено точно такое же объявление с таким же названием ВУЗа (т.е. если ошибка в переводе действительно есть, то она закралась на “высоком” уровне).

   В принципе, как вариант, тут указан контактный телефон (смотрим текст новости), можете попробовать позвонить туда и уточнить ответ на этот вопрос (заодно и нам сообщите правильное название и мы исправим его на сайте, чтобы у других не было проблем с наведением справок о данном ВУЗе).

  1. 1) ганьба тим, хто не в змозі зрозуміти те, про що пишуть (troll)
   2) за Вашим посиланням я не бачу жодної інформації, яка би дійсно засвідчила, що роботу пропонують саме у Уханському університеті. Так, можливо дійсно річ йде саме про Уханський університет, але підтвердження цьому немає.
   3) до речі, знайти то не проблема, якщо знати правильну назву, а коли правильну назву не знаєш, то можливо лише робити припущення

  1. Перечитав їх розділ вакансій, і не знайшов там пропозицію яка описана тут. Так, у них пропозиції схожі частково, можливо це і є той самий університет, але особисто я на цей момент не впевнений на 100% що це саме той університет, про який йде мова.

 2. Вопрос: Интересует ли китайский университет электрохимики?
  По телефону дозвониться невозможно. Как можно пообщаться с Саух Ольгой Викторовной?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *