Вперше в Україні зразкова акредитація бакалаврської освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» в Житомирській політехніці!

Shares

Рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 15 липня 2025 року бакалаврська освітня програма «Інженерія програмного забезпечення» Державного університету «Житомирська політехніка» отримала акредитацію з визначенням «зразкова».

Бакалавська освітня програма відзначена зразковою акредитацією у галузі знань 12 «Інформаційні технології».

Програма є гордістю Житомирської політехніки, що за кількістю зарахованих на навчання студентів у 2024 році та в цілому за контингентом студентів даної освітньої програми, ми посідаємо друге місце серед усіх університетів України.

Ключові досягнення та зразкові практики освітньої програми:

  • Професійно орієнтований зміст програми – сформований професійною ІТ-спільнотою спільно з представниками провідних міжнародних ІТ-компаній та іноземних університетів-партнерів Житомирської політехніки.
  • Сучасність та актуальність – програма відповідає найновішим тенденціям IT-індустрії завдяки вивченню актуальних мов програмування, передових технологій розробки програмного забезпечення та сучасного інструментарію, у тому числі використанню штучного інтелекту в процесі розробки.
  • Активна професійна діяльність – систематичні офлайн-заходи, ІТ-конференції, відкриті лекції від професійних спікерів.
  • Міжнародна співпраця – лекції від іноземних викладачів та академічна мобільність студентів до університетів Італії, Туреччини, Чехії, Словенії, Латвії, Іспанії та інших країн ЄС.
  • Висококваліфікований викладацький склад – науковці та викладачі-практики з провідних ІТ-компаній.
  • Повна цифровізація – безпаперовий освітній процес від підготовки лабораторних і курсових робіт до захисту кваліфікаційних робіт.
  • Практичний досвід – можливість здобути реальний досвід роботи в університетській ІТ-компанії при розробці інформаційної системи «Digital University UA».
  • Дуальна освіта – навчання на робочих на робочих місцях у партнерстві з компаніями ТОВ «САНА КОМЕРС УКРАЇНА» та ТОВ «ВІЗЕВЕН ЄВРОПА».
  • Неформальна освіта – активне використання можливостей неформальної освіти та визнання результатів, здобутих у неформальній/інформальній освіті.
  • Сучасна матеріальна база – використання новітніх комп’ютерних класів та мультимедійного обладнання.
  • Інклюзивність – наявність інклюзивної інфраструктури та спеціального обладнання (клавіатури шрифту Брайля, принтер шрифту Брайля, відеозбільшувачі тощо).
  • Галузеве партнерство – тісна співпраця з представниками ІТ-компаній та наглядової ради у розвитку матеріально-технічної бази університету.
  • Забезпечення якості освітнього процесу – розробка здобувачами та гарантом освітньої програми ІС «Digital University UA», яка є ключовим елементом внутрішньої системи забезпечення якості освітнього процесу Житомирської політехніки та успішно масштабується на інші ЗВО України.

Вітаємо гаранта програми – к.т.н., доцента Андрія Морозова, колектив кафедри інженерії програмного забезпечення та факультету інформаційно-комп’ютерних технологій з високою оцінкою освітньої програми. Натхнення та подальших успіхів у розвитку освітньої програми!

Запрошуємо абітурієнтів вступати на навчання до Житомирської політехніки. Долучайтеся до спільноти успіху, лідерства й інновацій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */