З метою забезпечення ефективної комунікації зі здобувачами вищої освіти, з 3 по 6 лютого 2025 року кафедрою менеджменту, бізнесу та маркетингових технологій було проведено ряд зустрічей з гарантами освітньо-професійних програм.
Зокрема гарантом ОПП «Менеджмент» ОС «бакалавр» к.е.н., доц. Ольгою Пащенко, гарантом ОПП «Менеджмент» ОС «магістр» д.е.н., проф. Тетяною Остапчук, гарантом ОПП «Маркетинг» ОС «бакалавр» phd Тетяною Завалій, гарантом ОПП «Підприємництво та торгівля» ОС «бакалавр» к.е.н., доц. Катериною Бужимською та гарантом ОПП «Підприємництво та торгівля» ОС «магістр» к.е.н., доц. Катериною Орловою. До цих зустрічей доєдналися здобувачі вищої освіти відповідних спеціальностей та освітніх рівнів всіх курсів.
Забезпечення якості вищої освіти передбачає співпрацю та врахування думок різних груп стейкхолдерів, як внутрішніх, так і зовнішніх. У свою чергу, здобувачі вищої освіти є ключовими внутрішніми стейкхолдерами, що визначає обов’язковість врахування їх пропозицій та побажань.
Всі гаранти освітніх програм акцентували увагу здобувачів вищої освіти на наступних питаннях таких, як: мета та особливості кожної освітньо-професійної програми, загальні положення та особливості освітнього процесу, змістовне наповнення відповідних програм та стандарти вищої освіти, на яких вони побудовані, навчальні плани, компетентності, програмні результати навчання, індивідуальні освітні траєкторії здобувачів, пул вибіркових дисциплін та його обсяг, відсоткова складова обсягу самостійної роботи тощо. Кожен гарант відзначив особливості побудови структурно-логічних схем за відповідними ОПП та перелік основних освітніх компонентів, що будуть вивчатися здобувачами впродовж наступних семестрів.
Гаранти акцентували увагу на важливості активної участі здобувачів у покращенні та вдосконаленні освітніх програм шляхом внесення ними змістовних пропозицій. Особливий наголос під час зустрічей було здійснено на питаннях дотримання академічної доброчесності, а також соціально-правової та психологічної підтримки здобувачів вищої освіти в університеті.
Додатково були розглянуті питання потенційного алгоритму дій у разі виникнення конфліктних ситуацій із зазначенням місць, де можна знайти скриньку довіри (як в онлайн на сайті університету, так і на його першому поверсі), також питання неформальної та інформальної освіти та їх переваги для навчання в університеті. Особлива увага була приділена можливостям міжнародної академічної мобільності для здобувачів вищої освіти із наведенням конкретних прикладів студентів, які вже мали нагоду вчитися в європейських закладах вищої освіти.
Під час зустрічей здобувачі вищої освіти мали можливість поставити запитання гарантам щодо особливостей освітнього процесу, а також висловити свої побажання щодо його покращення.