Зустріч студентів університету з фахівцем компанії SoftServe Володимиром Невмержицьким

Shares

22 квітня 2025 року відбулася зустріч студентів та викладачів Житомирської політехніки з Володимиром Невмержицьким, провідним інженером з мобільних технологій, фахівцем компанії SoftServe. У зустрічі взяли участь викладачі кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки та студенти II курсу, які здобувають освіту на бакалаврських освітніх програмах «Кібербезпека» та «Компʼютерна інженерія».

Володимир Невмержицькийвипускник за спеціальністю «Безпека інформаційно-комунікаційних систем» одного з житомирських університетів, його викладачами та наставниками під час студентських часів були багато хто з нинішніх викладачів кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Житомирської політехніки. Його професійний досвід складає більше ніж 12 років. Зараз Володимир – інженер з мобільних технологій і займається розробкою та безпекою застосунків різного призначення. Його технічний стек охоплює Kotlin, Java, Swift, Python, Android Jetpack, Compose, а також інструменти для CI/CD, такі як Jenkins та Fastlane.

Протягом кар’єри він розробив понад 100 мобільних застосунків для різних компаній по всьому світу, створював інфраструктури для автоматизації релізів, керував командами із понад 40 інженерів; мав досвід роботи у таких доменах, як FinTech, eCommerce, HoReCa, Retail, Betting, Telecom, VoIP та IoT.

На зустрічі Володимир ознайомив здобувачів з сучасним станом та реаліями та перспективами основних напрямки роботи у сфері IT, зокрема:

  • Розробка мобільних застосунків (iOS, Android) — створення програм для смартфонів та планшетів.
  • Кібербезпека — захист даних, створення безпечних архітектур для мобільних і веб-рішень.
  • DevOps і автоматизація — налаштування процесів розгортання застосунків та тестування.
  • Розробка бекенду — створення серверної частини застосунків.
  • Проєктний менеджмент і архітектура — управління командами розробників, побудова масштабованих систем.

Доповідач зазначив, що успішна кар’єра в IT вимагає не тільки технічних знань, а й умінь працювати в команді, швидко вчитися та розуміти потреби бізнесу. Так він зазначив, що особливої увагу варто приділяти знанню англійської мови, адже саме завдяки високому рівню володіння мовою йому вдалося працювати у міжнародних компаніях з проєктами для США, Великої Британії, Швеції та Норвегії.

Спікер мотивував студентів починати свій шлях якомога раніше: брати участь у стажуваннях, створювати власні проєкти та вивчати трендові технології, які будуть актуальними у 2025 році і далі.

Щиро дякуємо нашому гостю за відвертість та підтримку молодого покоління!

Віримо, що наші здобувачі освіти проявлять активність і стануть ще більш вмотивованими на шляху до власних професійних досягнень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */