Юлія Олійник – Лауреат ІІ Ступеня на Міжнародному Двотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі «Зірковий драйв»

Shares

Студентка факультету бізнесу та сфери обслуговування (гр. МО-70) та факультету гірничої справи, природокористування та будівництва (гр. ЕО-43) Юлія Олійник, учасниця вокального колективу «Акорд» (керівник Голуб Л.М.) Центру культури студентської молоді, здобула Диплом Лауреата ІІ ступеня у номінації «Естрадний вокал» (VI категорія) на Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Зірковий Драйв».

Фестиваль проводиться у дистанційному форматі в межах благодійного проєкту «Підтримай Україну» та заснований благодійною організацією Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» за підтримки:

  • Благодійного фонду «Chalice of Mercy» (США);
  • Міжнародного благодійного фонду «Злагода»;
  • Уряду Республіки Болгарія;
  • Міністерства освіти та науки;
  • Міністерства культури Республіки Болгарія.

Юлія представила на конкурс відеоверсію власного каверу на пісню «Chihiro» відомої американської виконавиці Біллі Айліш. Виступ було високо оцінено журі, до складу якого увійшли відомі мистецтвознавці та викладачі мистецьких закладів вищої освіти України, Болгарії та США. Фахівці відзначили приємний тембр, широкий діапазон звучання голосу та особливу вокальну техніку, що сприяли успішному виступу студентки.

Вітаємо Юлію Олійник із високим досягненням на міжнародному вокальному конкурсі та бажаємо нових творчих здобутків!

Посилання на виступ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */