Лекція на тему «7 причин повернути Крим» від Андрія Іванця для студентів Житомирської політехніки

Shares

18 лютого 2025 року студенти факультету педагогічних технологій та освіти впродовж життя та факультету національної безпеки, права та міжнародних відносин долучилися до онлайн-лекції «7 причин повернути Крим». Спікером заходу виступив кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Національного музею Голодомору-геноциду, представник Крайової Ради Українців Криму, публіцист і громадський діяч Андрій Іванець.

У межах лекції Андрій Іванець розповів про наслідки окупації Криму, зокрема про масові переслідування та порушення прав людини. За його словами, за останні 11 років щонайменше 100 тисяч кримчан були змушені покинути свої домівки через репресії. Лектор також звернув увагу на проблему примусового вивезення українських дітей до Росії та їх подальшу асиміляцію.

Учасники заходу активно обговорювали можливі шляхи деокупації Криму. Відповідаючи на питання студентів, Андрій Іванець наголосив, що повернення півострова може відбутися силовим шляхом або через поєднання військових та дипломатичних заходів. Він зазначив, що рішення щодо часу та способу звільнення Криму мають ухвалювати військові фахівці, виходячи з актуальних обставин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */