Участь науково-педагогічних працівників Житомирської політехніки у закордонному підвищенні кваліфікації

Shares

8 листопада 2024 року відбувся черговий брифінг у рамках закордонної програми підвищення кваліфікації, що реалізовується Scientific Center of Innovative Research (Естонія) («AI TOOLS IN SCIENTIFIC AND PROJECT CONCEPTS WRITING»). Основні завдання Програми (загальним обсягом 6 кредитів ЄКТС), яка стартувала у жовтні 2024 року, сфокусовані у площині набуття та розвитку практичних навичок застосування інструментів штучного інтелекту у науковій діяльності. На брифінгу науковці з різних країн світу поділилися враженнями від участі у програмі підвищення кваліфікації та обговорили поточні результати її реалізації. Свої думки висловили вчені України, Естонії, Польщі, Канади та інших країн світового співтовариства.

Від Державного університету «Житомирська політехніка» у міжнародному заході беруть участь викладачі кафедри психології та соціального забезпечення д.е.н., проф. Дмитро Мельничук, к.е.н., доц. Ірина Жалінська, а також здобувачка вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» Анастасія Нетребицька.

Зокрема, під час свого виступу гарант ОПП «Управління у сфері соціального забезпечення» Дмитро Мельничук акцентував увагу на тому, що знання та практичні навички, які набуваються протягом підвищення кваліфікації, є вкрай важливими як для дослідницької роботи науково-педагогічних працівників, так й у роботі зі здобувачами вищої освіти в цілях просвітництва щодо коректного застосування інструментів штучного інтелекту на засадах академічної доброчесності – формування науково-дослідних ініціатив, а не компілювання чи знеособленого генерування текстів наукових та випускних кваліфікаційних робіт!

В цілому програма підвищення кваліфікації засвідчила високий інтерес світової наукової спільноти до проблем стрімкого розвитку штучного інтелекту, тих можливостей та загроз, які супроводжують його інтеграцію у різні сфери життєдіяльності людини. Вчені з різних куточків світу скористались нагодою обміну досвідом щодо застосування інструментарію штучного інтелекту та через доповіді, які супроводжувалися змістовними презентаціями, в онлайн форматі аргументували свої позиції та презентували власні наукові розробки. Це та інше дає змогу учасникам Програми від Житомирської політехніки набувати нових digital skills та research skills задля розвитку освіти та науки, вітчизняної практики соціального забезпечення.

Висловлюємо щиру подяку Scientific Center of Innovative Researchта безпосередньо Prof., Dr. Iryna Mihus за можливість долучення представників Житомирської політехніки до програми підвищення кваліфікації, а також створення умов, сприятливих для удосконалення language skills в процесі комунікацій з колегами, представниками країн-партнерів України! Сподіваємось на плідну й тривалу співпрацю в межах прогресивних науково-дослідних та навчально-просвітницьких заходів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */