Здобутки представників Житомирської політехніки на Чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон»

Shares

Протягом 4-7 липня 2024 року в місті Рачіце, Чехія, відбувся Чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон», де українська збірна здобула вражаючі перемоги. Серед них особливі досягнення від студентів та випускників, ліцеїстів та випускників 2024 року Наукового ліцею Житомирської політехніки, які разом зі старшим викладачем Мариною Гресь вибороли 125 медалей: 63 золотих, 53 срібних та 9 бронзових.

Вражаючі результати українських спортсменів дозволили українській збірній здобути загальнокомандну перемогу та Кубок Європейських націй з веслування на човнах «Дракон».
Представники Житомирської політехніки:
⭐️ Проноза Олександр, студент факультету національної безпеки, права та міжнародних відносин (9 золотих та 5 срібних медалей)
⭐️ Умінський Юрій, студент факультету національної безпеки, права та міжнародних відносин (5 золотих та 7 срібних медалей)
⭐️ Малькова Анна, студентка факультету педагогічних технологій та освіти впродовж життя (2 золотих, 5 срібних та 1 бронзова медаль)
⭐️ Сарнавська Ольга, студентка факультету бізнесу та сфери обслуговування (1 золота, 3 срібні та 1 бронзова медаль)
⭐️ Гресь Марина, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту, доктор філософії (2 золоті, 5 срібних та 3 бронзові медалі)
⭐️ Форманюк Анна, випускниця (1 золота, 2 срібні та 2 бронзові медалі)
⭐️ Швецов Олександр, випускник та студент (6 золотих медалей – парадрагон)
⭐️ Найбородін Артем, ліцеїст 11 класу (7 золотих та 6 срібних медалей)
⭐️ Василевський Давид, Кінолевський Артур та Кухарук Данило, випускники ліцею (по 8 золотих та 4 срібні медалі)
⭐️ Гаврилюк Каміла та Умінська Юлія, випускниці ліцею (по 3 золоті, 4 срібні та 1 бронзова медаль)

Вітаємо чемпіонів та призерів, їх тренерів та партнерів по Збірній Україні з визначними досягненнями і бажаємо нових звершень на майбутніх змаганнях!