8-9 грудня на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся фінал студентської командної олімпіади з програмування ICPC-Ukraine 2023. Цей етап олімпіади є міжнародним, і є одночасно півфіналом студентської першості світу з програмування ІСРС (International Collegiate Programming Contest) по південно-східній Європі SEERC 2023.
В змаганнях взяли участь команди 9 держав: Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Греція, Ізраїль, Кіпр, Північна Македонія, Молдова, Румунія, Сербія, Туреччина, Україна, Чорногорія.
Цьогоріч у півфіналі Світової першості свої сили випробовують учасники 131 команди, які представляють 65 навчальних закладів. Українських команд – 52, частина учасників прибула до Львівського університету особисто, а інші – долучатимуться до змагання в онлайн-форматі.
До урочистостей з відкриття оліимпіади доєдналися колеги-організатори з Бухаресту, адже Південно-східний європейський регіон ICPC має два центри – один – в Україні, інший – в Румунії.
Житомирську політехніку представляли команди факультету інформаційно-комп’ютерних технологій, які навчаються за освітніми програмами “Інженерія програмного забезпечення”, “Комп’ютерна графіка та розробка ігор”, які в результаті участі в першому та другому етапах олімпіади пройшли в фінальний етап.
ZPSU_L, тренер Віталій Левківський
- Жданюк Михайло, група КН-21-1, 3 курс
- Кочубей Костянтин, група ІПЗ-20-1, 4 курс
- Баковецький Максим, група КН-21-1, 3 курс
ZPSU_TinyDevelopers, тренер Тетяна Вакалюк
- Каліновський Дмитро, група ІПЗ-22-3, 2 курс
- Пилявський Олександр, група ВТ-23-1, 1 курс
- Пеньков Максим, група ІПЗ-23-1, 1 курс
Турнір олімпіади традиційно триває 5 годин, під час яких команда повинна виконати дванадцять задач. Тож метою турніру є не тільки перевірка рівня знань, навичок та логічного мислення, але й здатність якнайкраще налагодити роботу в команді і правильно організувати процес. Наші команди достойно прийняли участь в змаганнях.
Рейтингову таблицю змагань можна переглянути за посиланням.
Факультет інформаційно-комп’ютерних технологій